banner
Gündem

Eğitime anlamlı destek

DİNÇER;‘HER ZAMAN GENÇLERİMİZİN YANINIZDAYIZ’ Toplumun her kesimine hitap eden ve sosyal belediyecilik alanında örnek projelere imza atan Aksaray Belediyesi, Aksaray’da ikamet eden öğrencilere destek olmak amacıyla hayata geçirdiği ‘Eğitim Desteği..

Eğitime anlamlı destek
banner

DİNÇER;‘HER ZAMAN GENÇLERİMİZİN YANINIZDAYIZ’

Toplumun her kesimine hitap eden ve sosyal belediyecilik alanında örnek projelere imza atan Aksaray Belediyesi, Aksaray’da ikamet eden öğrencilere destek olmak amacıyla hayata geçirdiği ‘Eğitim Desteği Projesi’ne bu yıl da devam ediyor. Bu kapsamda öğrencilere kendilerini test etme imkânı sağlamak, sınav tecrübesi kazandırmak, bu sayede sınav stresini az da olsa üzerlerinden atmalarına yardımcı olmak amacıyla gerçekleştirilen kurslar yoğun ilgi görüyor.

 Geleceğin teminatı olan gençlerin ve çocukların en güzel şekilde hayata hazırlanması gerektiğini söyleyen Dinçer; Aksaray Belediyesi tarafından ücretsiz olarak verilecek olan kurslarla ilgi bilgiler verdi. Dinçer; “Eğitime her daim destek vereceğimizi ve destek vermek için sürekli çalışma içerisinde olacağımızı daha önce de belirtmiştik. Aksaray Belediyesi olarak eğitimde toplumun tüm kesimlerini kapsayan fırsat eşitliğinin çok önemli olduğunu biliyor ve bu alanda tüm çabamızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler de öğrencilerimize eğitim öğretim desteğini daha da ileri taşımak adına gençlerimizin ücretsiz yararlanabileceği TYT- AYT sınavlarına hazırlık kursları açarak onlara destek olmak istedik. İyi eğitim almış güzel ahlaklı gençlerimiz, çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Alanında uzman eğitimcilerimizin rehberliğinde sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz hayal ettikleri başarıyı elde edeceklerdir. Bu kurslarda verilecek eğitimden genç kardeşlerimizin azami derece faydalanmalarını temenni ediyorum. Biz her zaman gençlerimizin yanındayız” dedi. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası