banner
Gündem

‘El Ailem’ isimli tiyatro oyunu sanatseverlerle buluşacak

Aksaray Belediyesinin kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği “El Ailem” adlı tiyatro gösterisi Aksaraylı sanatseverlerle buluşuyor. Aksaray Belediyesi Haziran ayı içerisinde kültür ve sanat etkinliklerini sürdürüyor. Daha öncede çocuklara yönelik gerçekleştirilen..

‘El Ailem’ isimli tiyatro oyunu sanatseverlerle buluşacak
banner

Aksaray Belediyesinin kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği “El Ailem” adlı tiyatro gösterisi Aksaraylı sanatseverlerle buluşuyor.

Aksaray Belediyesi Haziran ayı içerisinde kültür ve sanat etkinliklerini sürdürüyor. Daha öncede çocuklara yönelik gerçekleştirilen müzikallerden tam not alan Aksaray Belediyesi tiyatro severlerin beğeneceği “El Ailem” adlı tiyatro gösterimine ev sahipliği yapacak.

Hüzünlü komedi tarzındaki tiyatro gösterimi 16 Haziran Cuma günü saat 20.30’da Aksaray Kültür Merkezinde ücretsiz olarak sahnelenecek. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, herkesi tiyatro oyununa davet ederek yaz boyunca kültür sanat etkinliklerinin artarak devam edeceği müjdesini de verdi.

Kadrosunda Pınar Ataer, Mehmet Elmas, Murat Donat ve Yaşar Aycacı’nın yer aldığı gösterim daha önce de sanat eleştirmenlerinin beğenisini toplamış ve oyun izleyicilerden tam not almıştı.(Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası