Gündem

Eller Kudüs için semaya açıldı

Sabah namazında Ulu Cami’de toplanan gençler, Kudüs için dua etti. Katil İsrail’in Filistin halkına yönelik işlediği vahşi zulme karşı bir tepki için bir araya geldiklerini söyleyen TÜGVA Başkanı Abdusamet Tanrıkulu,..

Eller Kudüs için semaya açıldı
banner

Sabah namazında Ulu Cami’de toplanan gençler, Kudüs için dua etti.

Katil İsrail’in Filistin halkına yönelik işlediği vahşi zulme karşı bir tepki için bir araya geldiklerini söyleyen TÜGVA Başkanı Abdusamet Tanrıkulu, “İHH ve TÜGVA gibi Aksaray STK ve eğitim platformlarının desteklediği bu büyük buluşma, Filistin halkının yanında olduğumuzu göstermek amacıyla düzenlendi. Aksaray olarak, Katil İsrail’in Filistin’de uyguladığı soykırıma karşı sesimizi yükselttik. Ulu Cami’de sabah namazı sonrası düzenlenen etkinlikte, dualar Kudüs ve Filistin halkı için yükseldi.  Katılımcılar, dualarla Kudüs ve Filistin halkı için umut ve destek dileklerini iletti. Tüm katılanlar, insan haklarına saygı ve adalete olan inançlarını vurgulayarak, Filistin’de yaşanan acıya dikkat çektiler. Büyük bir dayanışma ve insani değerlere olan bağlılıkla, Ulu Camii’nde gerçekleşen bu etkinlik, Kudüs ve Filistin için duaların yükseldiği anlamlı bir buluşma olarak kayıtlara geçti” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası