banner
Gündem

Emlak ve çevre temizlik vergisi ödemeleri için son gün 31 Mayıs

Aksaray Belediyesi, Emlak, Çevre, İlan ve Reklam Vergisi mükelleflerini, birinci dönem vergi ödemelerinin 31 Mayıs 2024 Cuma günü mesai bitimi öncesinde ödeme yapmaları konusunda uyardı. Mali Hizmetler Müdürlüğü, vatandaşların gecikme..

Emlak ve çevre temizlik vergisi ödemeleri için son gün 31 Mayıs
banner

Aksaray Belediyesi, Emlak, Çevre, İlan ve Reklam Vergisi mükelleflerini, birinci dönem vergi ödemelerinin 31 Mayıs 2024 Cuma günü mesai bitimi öncesinde ödeme yapmaları konusunda uyardı.

Mali Hizmetler Müdürlüğü, vatandaşların gecikme zammıyla karşılaşmamaları için ödemelerin belirtilen tarihte yapmaları gerektiğini hatırlattı. Aksaray Belediyesi veznelerinde vergi ödemeleri yoğunluğu yaşanıyor. Aksaray Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, mükelleflerin ödemelerini zamanında yapmalarının önemini vurguladı.

Yapılan açıklamada, “Emlak, Çevre, İlan ve Reklam Vergisi birinci taksit ödemeleri 31 Mayıs 2024 Cuma günü mesai bitiminde sona erecektir. Mükelleflerimizin herhangi bir sorunla karşılaşmamaları için ödemelerini bu tarihe kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak ödemelere kanunen gecikme zammı uygulama zorunluluğu bulunmaktadır” denildi.

Vatandaşların ödemelerini belediye veznelerinden veya sıra beklemeden ‘aksaray.bel.tr’ internet adresinde bulunan hızlı menü kısmından yapabilecekleri belirtilerek, “Belediyemiz veznelerine nakit ve kredi kartı ile ödemeler yapılabilmektedir” ifadelerine yer verildi. (Haber Bülteni) 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası