Gündem

 ‘En önemli gayemiz Aksaray’

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER, STK TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Sivil Toplum Kuruluş (STK) temsilcileriyle bir araya geldi. Belediye Başkanı Dinçer, “Şehrimizin gelişimi ve iyileştirilmesi konusunda..

 ‘En önemli gayemiz Aksaray’
banner

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER, STK TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Sivil Toplum Kuruluş (STK) temsilcileriyle bir araya geldi. Belediye Başkanı Dinçer, “Şehrimizin gelişimi ve iyileştirilmesi konusunda STK’larımızla iş birliğimiz dün olduğu gibi bugünde sürecek” değerlendirmesinde bulundu.

Aksaray’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek temsilcileriyle görüşen Dinçer, STK başkanlarını Kent Kafe Sosyal Tesisleri’nde ağırladı. Dinçer, toplumun her kesimiyle olduğu gibi STK’larla sürekli işbirliği içerisinde istişare ve fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

‘STK’LAR İŞ BİRLİĞİ YAPTIĞIMIZ EN ÖNEMLİ PAYDAŞLARIMIZDIR’

Belediyenin en büyük paydaşları arasında STK’ların da olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Dinçer, “Sivil Toplum Kuruluşları, toplumun çeşitli kesimlerini temsil eden birer katılımcı kuruluşlar. STK’lar bizlerin en büyük paydaşları arasında yer alıyor. Aynı zamanda bizim çözüm ortağımız da yine sizlersiniz. Çünkü şehrimizin kalkınması ve toplumsal refahın artması yolunda STK’larımızın rolü büyük olduğunu görüyoruz. Belediye olarak, şehrimizi daha yaşanabilir, daha sürdürülebilir olması için iş birliğimiz sürecek” ifadelerini kullandı.

Toplantıda STK Başkanları ile temsilcilerin görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Dinçer, birliktelikten kuvvet doğacağını işaret ederek birlikte uyum çerçevesinde hareket etmenin önemine vurgu yaptı. Yatırım programlarını planlarken veyahut bir proje hayata geçirirken insanların ihtiyaç ve beklentilerinin dikkate alındığını hatırlatan Başkan Dinçer, konu hakkında söz alan dernek ve oda başkanlarını dinledi. Toplantı fikir alış verişleri sonrası sona erdi. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası