banner
Siyaset

‘Engelli vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak için çalışacağız’

Seçim çalışmalarına sürdüren İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, Engelliler Koordinasyon Merkezinde gerçekleştirdiği ziyarette, engelli vatandaşları sosyal hayata kazandırmak için tüm engelleri birlikte aşacaklarını belirtti. Birçok spor alanında..

‘Engelli vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak için çalışacağız’
banner

Seçim çalışmalarına sürdüren İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, Engelliler Koordinasyon Merkezinde gerçekleştirdiği ziyarette, engelli vatandaşları sosyal hayata kazandırmak için tüm engelleri birlikte aşacaklarını belirtti.

Birçok spor alanında ülke genelinde ve Avrupa şampiyonalarında iddialı olduklarını ifade eden Aksaray Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Ramazan Dağ, kendilerinin toplum tarafından hafife alınmamasını ve değer verilmesini istedi.

Dağ, görme engellilerin kimseye muhtaç olmadan alışveriş merkezlerine ve ziyaretlere gidebilmeleri için hayatı kolaylaştıracak hizmetleri talep etti.

‘SESSİZ ÇIĞLIKLARININ SESİ OLACAĞIZ’

Görme engelli vatandaşların taleplerine kayıtsız kalmayacaklarını ifade eden Karacaer, her sağlam vatandaşın bir engelli adayı olduğunu belirterek, “Engelli vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak ve toplumsal katılımını sağlamak amacıyla, gerekli tüm çalışmaları yapacağız. Toplumumuzun değerli bir parçası olan engelli vatandaşlarımızın haklarını korumak ve onların yaşamlarını kolaylaştırmak için kararlılıkla çalışacağız. Sessiz çığlıklarının sesi olacağız. Sadece seçim zamanı uğrayıp engellilerin taleplerine kulak tıkamayacağız. Seçildikten sonra da kapımız gönlümüz her zaman engelli vatandaşlarımıza açık olacaktır” dedi. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası