Gündem

Ertürk; ‘Seçimlere 11 aydan az bir süre kaldı’

CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk, 60 hukukçu ile seçim güvenliği konusunda toplantı yaptı. Türkiye’nin önemli bir seçim sürecine girdiğini ve 11 aydan daha az bir süre kaldığını söyleyen..

Ertürk; ‘Seçimlere 11 aydan az bir süre kaldı’
banner

CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk, 60 hukukçu ile seçim güvenliği konusunda toplantı yaptı. Türkiye’nin önemli bir seçim sürecine girdiğini ve 11 aydan daha az bir süre kaldığını söyleyen Ertürk, her alanda sıkı çalıştıklarını söyledi.

Seçim güvenliği konusunun da önemli hususlardan olduğunu ifade eden Ertürk;  “Aksaray’ımız hiç endişe etmesin. Sandıkta kullanacağınız her bir oyun güvencesi biz ve arkadaşlarımızdır. Siz gönül rahatlığıyla sandığa gidip, muhalefetin Cumhurbaşkanı adayına ve CHP’sine oyunuzu verebilirsiniz. Oyunuz güvende, oyunuz garantide. Her bir vatandaşımızın iradesinin sandığa yansımasını ve sandığa yansıdığı gibi sandıktan çıkmasını sağlamak bizim ana görevimizdir. 2023 seçimleri ülkemiz için güvenli olacaktır. Hiçbir vatandaşımız bundan endişe etmesin” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL