Gündem

Eski Bakan Taner Yıldız’dan Rektör Arıbaş’a ziyaret

60, 61 ve 62’nci Dönem Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş’ı ziyaret etti. ASÜ’nün, tercih edilirliği her yıl artan, bilimsel olarak..

Eski Bakan Taner Yıldız’dan Rektör Arıbaş’a ziyaret
banner

60, 61 ve 62’nci Dönem Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş’ı ziyaret etti.

ASÜ’nün, tercih edilirliği her yıl artan, bilimsel olarak hızla yükselen, alt ve üstyapı sorunlarını önemli ölçüde çözen dinamik bir üniversite olduğunu ifade eden Rektör Arıbaş, bilimsel projelerin ağırlık kazandığı yeni bir döneme girdiklerini belirtti. Aksaray Teknoparkın kısa süre sonra aktif biçimde çalışmaya başlayacağını ve böylece toplumsal faydası yüksek somut proje üretiminin önemli ölçüde yükseleceğini dile getiren Prof. Arıbaş, “Ülkemizin kalkınma hamleleriyle uyumlu bir biçimde çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Bu noktada tüm paydaşlarımızla ahenk içinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi. ASÜ Rektörü, Taner Yıldız’a nazik ziyaretleri münasebetiyle teşekkür etti ve günün anısına bir plaket takdiminde bulundu.

Ziyaretinin ardından eski Bakan Yıldız ve il protokolü, Eğitime Destek Platformunun İl Koordinasyon Toplantısına katıldı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası