banner
Gündem

Eski sosyal tesis binası turizm fakültesine dönüştürülecek

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) eski sosyal tesis binası Turizm Fakültesine dönüştürülecek. Konuya ilişkin gerekli revizyon çalışmaları yapıldı. Yükseköğretim Kurulu Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Arif Bilgin​ ve beraberindeki uzmanlar binayı ve..

Eski sosyal tesis binası turizm fakültesine dönüştürülecek
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) eski sosyal tesis binası Turizm Fakültesine dönüştürülecek. Konuya ilişkin gerekli revizyon çalışmaları yapıldı. Yükseköğretim Kurulu Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Arif Bilgin​ ve beraberindeki uzmanlar binayı ve yapılması planlanan projeyi yerinde inceledi. ASÜ Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, hazırladıkları projeyle Turizm Fakültesinin bağımsız bir binaya sahip olacağını belirtti. Bununla birlikte uygulama ve araştırma merkezlerinin faaliyet gösterdiği binanın da misafirhaneye dönüştürülmesi planlanıyor. Heyet, bu alanda da incelemeler yaptı. İnceleme gezisinde Fakülte Dekanı Prof. Dr. Aysu Altaş projelerin detayları hakkında bilgiler aktardı. İnceleme gezisine Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Yavuz Selim Çakmak ve Prof. Dr. Erşan Sever ile Genel Sekreter Doç. Dr. Hüseyin Erdal da katıldı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası