banner
Gündem

Eskil’de çalışmalar başladı sıra Ortaköy’de

ESKİL DEVLET HASTANESİ’NİN YENİ HİZMET BİNASI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Eskil’e yapılması planlanan Devlet Hastanesi’nin yeni hizmet binası için arsa tahsisinin gerçekleştiğini, proje çalışmalarının..

Eskil’de çalışmalar başladı sıra Ortaköy’de
banner

ESKİL DEVLET HASTANESİ’NİN YENİ HİZMET BİNASI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Eskil’e yapılması planlanan Devlet Hastanesi’nin yeni hizmet binası için arsa tahsisinin gerçekleştiğini, proje çalışmalarının başladığını duyurdu.

YÜKLENİCİ FİRMA ESKİL’DE YERİNDE ARSA ETÜDÜ YAPTI

Aktürk, Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Hüseyin Altınsoy ile birlikte Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya kısa süre önce yaptıkları ziyarette Eskil Devlet Hastanesi ile Ortaköy Devlet Hastanesi talebini ilettiklerini ve Sağlık Bakanlığına sundukları plan ve projeleri yakından takip ettiklerini söyledi. Eskil Devlet Hastanesi yeni hizmet binası için çalışmaların başladığını kaydeden Aktürk; “Sağlık Bakanlığı yatırım planında olan Eskil Devlet Hastanesi Yeni Hizmet Binası yapım işi kapsamında Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü yetkililer ile proje faaliyetlerini yürüten yüklenici firma yetkilileri, yerinde arsa etüdü yaptı” dedi.

SAĞLIK BAKANLIĞI İLE KOORDİNELİ ÇALIŞIYORUZ

Eskil halkının en iyi hizmeti alması için çalışmaya devam edeceklerini ifade eden Aktürk, yeni hizmet binasının tamamlandığında Eskil halkına ve bölgeye ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerinin çok daha modern ve konforlu koşullarda sunulmasına imkan sağlayacağını söyledi.  Aksaray’da sağlık hizmetlerinin devamlılığını sağlamak ve kalitesini artırmak için Sağlık Bakanlığı ile koordineli olarak çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Aktürk, “Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’ya, Valimiz Mehmet Ali Kumbuzoğlu’na, Milletvekillerimiz Cengiz Aydoğdu ve Hüseyin Altınsoy’a, emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası