Gündem

‘Fabrika yangını bizi derinden üzdü’

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi’nde meydana gelen yangın sonrasında ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, fabrikayı ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Yaşanan yangın haberiyle derin üzüntü..

‘Fabrika yangını bizi derinden üzdü’
banner

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi’nde meydana gelen yangın sonrasında ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, fabrikayı ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yaşanan yangın haberiyle derin üzüntü duyduklarını belirten Koçaş; “Yaşanan yangın haberiyle derin üzüntü duyduk. Öncelikle, fabrika çalışanlarımızın güvende olduğunu öğrenmek bizi bir nebze rahatlattı. Ancak, yaşanan yangının neden olduğu maddi zararları da göz önünde bulundurarak, fabrika yetkililerimizi ve tüm ekibi içtenlikle anlıyor ve destekliyoruz” dedi.

Zorlu süreçte firmalarının Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) olarak yanlarında olduğunu vurgulayan Koçaş; “Bu zorlu süreçte, firmamızın ATSO olarak yanında olduğumuzu bilmesini isteriz. Yangının etkilerini minimize etmek ve fabrikanızı tekrar eski haline getirmek için her türlü desteği sağlamak için hazırız. Acil ihtiyaçlarınızı karşılamak, süreci en iyi şekilde yönetmek ve yeniden yapılanma sürecinde rehberlik etmek için buradayız” diye konuştu. (Haber Bülteni)  

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası