Gündem

Fatih Batı ATSO Başkan adaylığını açıkladı

MAVİ LİSTE İLE ATSO BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN FATİH BATI “AKSARAY’IMIZI ORTAK AKIL VE EL BİRLİĞİYLE YENİLİKLERE ÖNCÜ OLARAK ÇOK DAHA İLERİ NOKTALARA TAŞIMANIN GAYRETİNDEYİZ” İş insanı Fatih Batı, Aksaray Ticaret..

Fatih Batı ATSO Başkan adaylığını açıkladı
banner

MAVİ LİSTE İLE ATSO BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN FATİH BATI “AKSARAY’IMIZI ORTAK AKIL VE EL BİRLİĞİYLE YENİLİKLERE ÖNCÜ OLARAK ÇOK DAHA İLERİ NOKTALARA TAŞIMANIN GAYRETİNDEYİZ”

İş insanı Fatih Batı, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası’na başkan adayı olduğunu açıkladı. 19 Kasım’da yapılacak seçime ‘mavi liste’ ile gideceklerini ifade eden Batı, “Sanayicilerimiz, iş insanlarımız, üreticilerimiz ve yatırımcılarımız devletimizin bekası ve milletimizin refahı adına çalışmaktadır. Farklı sektörlerde olsak da hepimizin ortak paydası vatandır. Biz, bu düsturu ilke edindik. Attığımız her adımın ticari ve mesleki olduğu kadar insani bir karşılığının olduğu bilinciyle yola çıktık, bu bilinçte bir ekip oluşturduk” dedi.

‘TİCARET VE SANAYİYE YENİ BİR BAKIŞ GETİRECEĞİZ’

Hızlı değişen dünyada üretmekten, yenilenmekten ve gelişmekten başka şans olmadığına vurgu yapan Batı; “Çağ dönüşüyor, üretim ve tüketim alışkanlıkları farklılaşıyor. Artık geleneksel yöntemler yerini bilime, otomasyona, Ar-Ge’ye, dijital uyumlanmaya bırakıyor. Bizler, ATSO’nun bu yenilenen bakış açılarıyla yönetilmesi gerektiğini savunuyoruz. Tarımdan hayvancılığa, turizmden hizmet sektörüne, sanayi üretiminden e-ticarete uzanan geniş bir yelpazede, tüm çalışmaların yeniden kurgulanması gerekiyor” diye konuştu.

En önemsedikleri şeyin ‘ortak akıl’ olduğunu aktaran Fatih Batı, şöyle konuştu: “Aksaray’ımızı ortak akıl ve el birliğiyle yeniliklere öncü olarak çok daha ileri noktalara taşımanın gayretindeyiz. Kıymetli üyelerimizin ve Aksaray halkının desteklerine güveniyoruz.”

‘TURİSTİK TURLARIN MERKEZİ OLACAĞIZ’

Planladıkları çalışmalarla ilgili de bilgiler aktaran Batı, sözlerini şu ifadelerle sürdürdü; “Üyelerimizin teveccüh göstermesi halinde, doğrudan onların gereksinimlerini karşılayacak bir takım çalışmalar yapacağız. Mobilyacılar Sitesi, Toptancılar Sitesi, Tekstil Kent, Ayakkabıcılar Sitesi, Tır, Kamyon ve Traktör Galericiler Sitesi, Turizm Kent başlıkları projelerimizin bazılarıdır. Özellikle Kapadokya’nın giriş kapısı değil kalbi olan Aksaray’da yatak kapasitesinin artırılması için gerekli girişimleri başlatacağız. Aksaray’ı turistik turların ana güzergahlarından birisi haline getireceğiz.” Foto-Haber: Şeyda COŞAR

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası