Esnaf

Favori yemekleriyle damaklara çatlatıyor

Aksaray’ın Eski Sanayi Caddesi’nde 42 yıldır hizmet veren kent lokantası fast food yiyeceklerden sıkılan vatandaşların gözdesi oldu. Günlük çıkardığı çeşitli yemek ve çorbaların damakları çatlatacak lezzette olduğunu ifade eden işletmeci..

Favori yemekleriyle damaklara çatlatıyor
banner

Aksaray’ın Eski Sanayi Caddesi’nde 42 yıldır hizmet veren kent lokantası fast food yiyeceklerden sıkılan vatandaşların gözdesi oldu.

Günlük çıkardığı çeşitli yemek ve çorbaların damakları çatlatacak lezzette olduğunu ifade eden işletmeci Erol Ateş, “İşletmemizde günlük 7 çeşit ana yemek ve 4 çeşit çorba çıkarıyoruz. Bunun haricinde 2 çeşit tavuk, 3 çeşit et ve 2 çeşit sebze yemeğini vatandaşlarımızın beğenisine sunuyoruz. Kavurma, haşlama ve kaburga favori lezzetlerimiz arasında. Yemeklerimizi günlük olarak çıkarıyor, müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Şükürler olsun işlerimiz iyi durumda. İnsanlarımız fast food yiyeceklerden bıkmış durumda. Sulu yemek çıkardığımız için müşterilerimiz bizi tercih ediyor. 42 yıldır tanıdık ve güvenilir ustalarla şehrimize hizmet veriyoruz” diye konuştu. Foto-Haber: Ali FURAT

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL