Gündem

Felçli köpeğe jandarma yürüteç yaptı

Aksaray’da bir aracın çarpması sonucu sol arka ayağı felç olan köpeğe, jandarma ekipleri plastik borulardan yürüteç yaparak yürümesini sağladı. Aksaray İl Jandarma Komutanlığına bağlı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Timi ekipleri, bir aracın çarpması..

Felçli köpeğe jandarma yürüteç yaptı
banner

Aksaray’da bir aracın çarpması sonucu sol arka ayağı felç olan köpeğe, jandarma ekipleri plastik borulardan yürüteç yaparak yürümesini sağladı.

Aksaray İl Jandarma Komutanlığına bağlı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Timi ekipleri, bir aracın çarpması sonucu yaralanan köpeği veterinere götürdü. Yapılan tetkiklerde köpeğin  sol arka ayağının felç olduğu tespit edildi.

Köpeğin tekrar yürüyebilmesi için Doğa ve Hayvanları Koruma Timi’nde görevli jandarma personeli köpeğe, yürümesini kolaylaştırılması amacıyla plastik borulardan tekerlekli yürüteç yaptı. Köpek yürüteç sayesinde yürüyüp önüne konulan mamayı yedi. Jandarma personeli köpeği daha sonra barınağa sahiplenmesi için teslim etti. Haber: Erkan ALTUNTAŞ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası