banner
Gündem

Film setlerinin aranan ismi oldu

Aksaray’ın Güzelyurt ilçesinde doğup büyüyen Efseyna Akbıyık Güzelyurt’da oynadığı Yakamoz filminin ardından Selahattin Eyyubi dizisinde favori genç yıldız oyuncu olarak yer alıyor. 15 yaşındaki genç oyuncu Efseyna film senaryolarının aranan..

Film setlerinin aranan ismi oldu
banner

Aksaray’ın Güzelyurt ilçesinde doğup büyüyen Efseyna Akbıyık Güzelyurt’da oynadığı Yakamoz filminin ardından Selahattin Eyyubi dizisinde favori genç yıldız oyuncu olarak yer alıyor. 15 yaşındaki genç oyuncu Efseyna film senaryolarının aranan kişisi oldu. Bu konuda kendisine büyük destek veren Yapımcı Tayfun İpek yeğeninin sinema ve dizi sektöründe büyük çalışmalar yaptığını söyledi.

Selahattin Eyyubi dizisinde tatlı mimikleri ile dikkatleri üzerine çekmesiyle kendisini sevdirdi. Önümüzdeki dönemde oyunculuk eğitimleri de alacağını belirten genç oyuncu Efseyna Akbıyık’e annesi Songül ve babası Murat Akbıyık’ın güveni kendisine büyük cesaret veriyor. Efseyna Akbıyık “Güzelyurt’ta birçok kişi bana başaramazsın, hayal görüyorsun sen bu sevdadan vazgeç İstanbul’a gitme oyunculuk nedir dediler. Onların bu sözü beni daha çok hırslandırdı ve ailem ile birlikte İstanbul’a geldim ve sinema ve dizi sektörüne girdim” dedi. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası