banner
Gündem

Fiziksel hareketlilik her yaşta önemli

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü son sınıf öğrencileri, huzurevinde kalan yaşlılar ve çocuk evlerinde kalan minikler için kampüste hareketli yaşam etkinliği düzenledi. ASÜ Rıza Kayaalp Spor..

Fiziksel hareketlilik her yaşta önemli
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü son sınıf öğrencileri, huzurevinde kalan yaşlılar ve çocuk evlerinde kalan minikler için kampüste hareketli yaşam etkinliği düzenledi.

ASÜ Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda konuklarını ağırlayan öğrenciler, fiziksel hareketliliğin önemi ve spor bilincinin yaşam kalitesine etkisi konularında paylaşımlarda bulundular. Spor Yöneticiliği Bölümü Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Şenay Karakuş Uysal ve “Sporda Sosyal Sorumluluk” dersini veren Dr. Öğr. Üyesi Gülsen Tosun Tunç’un koordinasyonunda düzenlenen etkinlikte katılımcılar hem spor yaptı hem de keyifli vakit geçirdi. Etkinliğe Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erşan Sever ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Ünlü de iştirak etti. Rektör Yardımcısı Prof. Sever, düzenlenen etkinliğin toplumun farklı kesimlerinin kaynaşması ve sosyal dayanışmanın gelişmesi bakımından önemli olduğunu belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Çalışma, ASÜ ile Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında hayata geçirildi. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası