Gündem

‘Gayeniz, çağın ihtiyaçlarına cevap verebilmektir’

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Aydoğdu şu ifadelere yer verdi: “Mesleğini büyük bir özveriyle ifa eden gelecek nesillerin yetişmesinde değerlerin yarınlara aktarılmasında bir..

‘Gayeniz, çağın ihtiyaçlarına cevap verebilmektir’
banner

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Aydoğdu şu ifadelere yer verdi: “Mesleğini büyük bir özveriyle ifa eden gelecek nesillerin yetişmesinde değerlerin yarınlara aktarılmasında bir meşale gibi toplumları aydınlatan irfan ordusunun neferi olan kıymetli öğretmenlerimiz,

Sizler, öğretmenlik mesleğini yerine getirirken aynı zamanda bu ülkeye ve yeni nesillere adanmış bir hayatı da ifade etmektesiniz. İnsanlığa doğruyu, güzeli ve iyiyi öğreten; ilim ve irfanı kuşaktan kuşağa aktaran kutsal bir vazifenin neferlerisiniz.

Öğretmenim!

Her çocuk senin engin yüreğinde yeşermeyi bekleyen bir tohum, senin ellerinde açmayı bekleyen bir gül, senin ışığınla aydınlanmayı bekleyen bir meşaledir.

Gayenizin, çocuklarımızı, çağımızın gereklerine ve ihtiyaçlarına cevap verebilen, milli ve manevi değerleri benimseyip özümsemiş, sorumluluk sahibi, merhametli, güvenilir, adaletli, sabırlı, vicdanlı fertler olarak yetiştirmek olduğunu biliyoruz. Bizler de her zaman yanınızda olacağız.

Eğitim öğretim camiamızın bu özel gününde Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, şehit öğretmenlerimize, ebediyete irtihal edenlere Allah’tan rahmet, emekliye ayrılmış olanlara ve görevi başındaki bütün öğretmenlerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası