banner
Gündem

‘Gazetecilerin toplumdaki önemi yadsınamaz’

Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ münasebetiyle bir basın açıklaması yaptı. Aydemir,yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:  “Kamuoyunun haber alma hakkını sağlayan tarafsız, bağımsız ve doğru..

‘Gazetecilerin toplumdaki önemi yadsınamaz’
banner

Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ münasebetiyle bir basın açıklaması yaptı.

Aydemir,yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:  “Kamuoyunun haber alma hakkını sağlayan tarafsız, bağımsız ve doğru bir şekilde haber yapan, elde ettiği haber ve bilgileri objektif, ahlaki ve ilkeli bir biçimde bireye yansıtan gazetecilerin toplumumuzdaki önemi yadsınamaz. Mesleğini ilkeli ve sorumlu habercilik anlayışı içerisinde ifa eden dürüst ve güvenilir gazeteciler aynı zamanda mesleğinin saygınlığını artırmaktadır. Bu bağlamda, toplumun doğru biçimde bilgilendirilmesi amacıyla mesai mefhumu gözetmeksizin zorlu çalışma koşulları içinde görevini layıkıyla yerine getiren eşitlikçi ve adil bir yaklaşımı ilke edinmiş tüm basın çalışanlarına görevinde kolaylıklar diliyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.” (Haber Bülteni)

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası