banner
Gündem

Gazze’ye destek etkinliği

Köklü Değişim Aksaray Şubesi 31 Aralık Pazar günü 24 ilde 50 farklı noktada eş zamanlı olarak Gazze’ye destek etkinliği düzenleyecek. Köklü Değişim Aksaray Temsilciliğinden yapılan açıklamada, “31 Aralık gecesi ‘İşgale..

Gazze’ye destek etkinliği
banner

Köklü Değişim Aksaray Şubesi 31 Aralık Pazar günü 24 ilde 50 farklı noktada eş zamanlı olarak Gazze’ye destek etkinliği düzenleyecek.

Köklü Değişim Aksaray Temsilciliğinden yapılan açıklamada, “31 Aralık gecesi ‘İşgale Karşı Direniş Ruhu’ başlığıyla konferans düzenleyeceğiz. Gazze’de 7 Ekim’den bu yana küresel güçlerin de desteğiyle sürdürülen işgale ve 31 Aralık gecesi kapitalist Batı’nın liderliğinde 100 yıldır gayri İslami bir toplum oluşturmak için sürdürülen Türkiye’deki kültürel işgale karşı bilgiler vereceğiz. Köklü Değişim’in organizasyonunda 24 ilde eş zamanlı gerçekleştirilecek konferanslarda “Gazze’de Küresel, Türkiye’de Kültürel İşgal” konularına da değinilecek” denildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası