Gündem

Gençler ara tatil dönemini etkinliklerle dolu dolu geçirdi

Aksaray Belediyesi, öğrencilerin ara tatil dönemini en verimli şekilde geçirmeleri için 4 farklı kültürel etkinlik düzenledi. Yıl boyunca birbirinden farklı kültürel etkinliklerle öğrencileri buluşturan Aksaray Belediyesi, söyleşilerle, tiyatro, sinema ve..

Gençler ara tatil dönemini etkinliklerle dolu dolu geçirdi
banner

Aksaray Belediyesi, öğrencilerin ara tatil dönemini en verimli şekilde geçirmeleri için 4 farklı kültürel etkinlik düzenledi.

Yıl boyunca birbirinden farklı kültürel etkinliklerle öğrencileri buluşturan Aksaray Belediyesi, söyleşilerle, tiyatro, sinema ve bilim kampları ile öğrencilere dolu dolu ara tatil geçirme imkânı sundu.  Her yaş grubundan çocuğa yönelik etkinlikler kapsamında ‘Kukuli Bakkal Amca Müzikali’ ile eğlenen çocuklar aileleri ile birlikte Nuri Yazıcı Kitap Konağında düzenlenen Eğitim Sürecinin kontrolü konulu söyleşiye katıldılar. Aksaray Belediyesine aile sosyal medya hesapları üzerinden düzenlediği etkinliklerine katılan öğrenciler ücretsiz sinema bileti kazanarak sinemada birbirinden eğlenceli ve öğretici filmleri izlediler.

AKSARAY BELEDİYESİ BİRÇOK MİSAFİRİNİ KÜLTÜR MERKEZİNDE AĞIRLADI

Son yıllarda en çok sosyal ve kültürel etkinlikler düzenleyen belediyeler arasında yer alan Aksaray Belediyesi, ‘Seni Gidi Beni’ isimli tiyatro oyunu ile de birçok misafirini kültür merkezinde ağırladı. Yıl boyunca binlerce gencin ziyaret ettiği Aksaray Bilim Merkezinde de ‘Bilim Kampı’ düzenlendi.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in talimatları doğrultusunda hazırlanan sosyal ve kültürel etkinliklere katılan öğrenciler, Başkan Dinçer’e ve etkinliklerin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ettiler. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası