Gündem

Gençler tatili boş geçirmiyor

KİTAP KONAKLARI VE MİLLET KIRAATHANELERİ ARA TATİLDE ÖĞRENCİLERİN UĞRAK NOKTASI OLDU Aksaray Belediyesi kitap konakları ve Millet Kıraathaneleri ara tatilde öğrencilerin uğrak noktası haline geldi. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in..

Gençler tatili boş geçirmiyor
banner

KİTAP KONAKLARI VE MİLLET KIRAATHANELERİ ARA TATİLDE ÖĞRENCİLERİN UĞRAK NOKTASI OLDU

Aksaray Belediyesi kitap konakları ve Millet Kıraathaneleri ara tatilde öğrencilerin uğrak noktası haline geldi. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in eğitime destek vermek ve kitapseverlerin kaynak kitaba ulaşımını kolaylaştırmak amacı ile hayata geçirdiği Nuri Yazıcı Kitap Konağı, Tapduk Emre Kitap Konağı, Paşacık Kitap Konağı, Hoca Ahmet Yesevi Kitap Konağı, Fatih Millet Kıraathanesi, Bedriye Medresesi ve Zinciriye Medreselerinde ara tatil yoğunluğu yaşanıyor.  Soğuk sonbahar günlerinde samimi ve sıcak ortamı ile hizmet veren kitap konakları gençlerin ilgisini çekebilecek nitelikte inşa edilmişti. Bu tesislerde bulunan bireysel çalışma odaları, kitap okuma alanları, araştırma alanları ve toplu çalışma alanları gibi bölümlerini öğrenciler severek kullanıyor. Gençler kendilerini geliştirebilecekleri, verimli zaman geçirebilecek mekanlar oluşturan Başkan Dinçer’e ve ekibine teşekkür ettiler. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası