banner
Gündem

‘Gençlerimize değer veriyor, sahip çıkıyoruz’

DİNÇER; ‘MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE SAHİP ÇIKAN BİR GENÇLİK İÇİN TÜM İMKANLARIMIZI SEFERBER ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ’ Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, her ay düzenli olarak yapılan Eğitime Destek Platformunun Şubat..

‘Gençlerimize değer veriyor, sahip çıkıyoruz’
banner

DİNÇER; ‘MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE SAHİP ÇIKAN BİR GENÇLİK İÇİN TÜM İMKANLARIMIZI SEFERBER ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, her ay düzenli olarak yapılan Eğitime Destek Platformunun Şubat Ayı toplantısına katıldı.

Dinçer; gençlerin; milli, manevi, ahlaki, insani, kültürel değerleri benimseyen, koruyan, geliştiren ve gençlerin bunları kendi yaşantılarında inşa eden fertler olmalarına katkı sağlamayı amaçlayan bu tür etkinliklerin her zaman destekçisi olduklarını söyledi.

Katılımcılara gençlere yönelik düzenledikleri etkinlikler hakkında da bilgiler veren Dinçer, kendilerini geliştirmek isteyen gençlere her türlü imkânı tanımak için Bilim Merkezi Kitap Konakları ve kıraathaneler inşa ettiklerini katılımcılarla paylaştı.

Aksaray Belediyesi’ne bağlı Zinciriye Mederesesi’nde düzenlenen Toplantıda Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ile birlikte AK Parti MKYK Üyesi 27. Dönem Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Aksaray Üniversitesi Rekörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, İl Müftüsü Veysel Işıldar, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Eğitime Destek Platformu Başkanı Kuddusi Bakar, Ak Parti Teşkilat mensupları platforma üye sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri hazır bulundu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası