Gündem

‘Gençlerimize yatırımı çok kıymetli buluyoruz’

ANADOLU VAKFI BURS BAŞVURUSU İÇİN SON GÜN: 30 EYLÜL Anadolu Vakfı’nın burs programına başvuru için son günün 30 Eylül olduğu belirtildi. Vakıftan yapılan açıklamada “Anadolu Vakfı 2022-2023 Eğitim ve Öğretim..

‘Gençlerimize yatırımı çok kıymetli buluyoruz’
banner

ANADOLU VAKFI BURS BAŞVURUSU İÇİN SON GÜN: 30 EYLÜL

Anadolu Vakfı’nın burs programına başvuru için son günün 30 Eylül olduğu belirtildi. Vakıftan yapılan açıklamada “Anadolu Vakfı 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Burs Programı kapsamında burs desteği almak isteyen üniversite öğrencileri, 30 Eylül 2022 tarihine kadar www.anadoluvakfi.org.tr adresinden başvuruda bulunabilecek” denildi.

Burs programının sadece maddi destekle sınırlı olmadığını söyleyen Anadolu Vakfı Genel Müdürü Nedret Aydemir; bursiyer gençlerin kişisel gelişimlerine Anadolu Vakfı Akademi ile destek verdiklerini belirtti. Aydemir, “Biz bursiyerlerimize katkımızı, maddi destek ile sınırlı görmüyoruz. Anadolu’nun pek çok yerinde dezavantajlı koşullarda yetişen gençlerin tek ihtiyacının maddi destek olmadığını biliyoruz. Anadolu Vakfı olarak topluma fayda sağlamaya, insanların yaşam kalitesini artırmaya, gençlerimizin yoluna ışık tutmaya ve hedef odaklı yatırım çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.

Eğitim ve Gelişim programlarına da dikkat çeken Aydemir, “Onların hayata hazırlanmaları için pek çok farklı konuda bilgiye, öğrenmeye, rehberliğe ihtiyaçları var. Gençlerin hayatının en verimli, bir o kadar da naif dönemlerinde geleceğe rehberlerle hazırlanmalarını oldukça değerli görüyoruz. Bu alandaki yatırımın çok kıymetli olduğuna inanıyoruz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL