banner
Gündem

‘Gençlerimizi korumak anayasal bir görevdir’

AKSARAY’DA ‘METAMFETAMİN İLE MÜCADELE BÖLGE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI’ YAPILDI Aksaray’da 14 ilin vali, emniyet müdürü ve il jandarma komutanlarının katılımıyla ‘Metamfetamin İle Mücadele Bölge Değerlendirme Toplantısı’ yapıldı. Toplantıya ev sahipliği yapan..

‘Gençlerimizi korumak anayasal bir görevdir’
banner

AKSARAY’DA ‘METAMFETAMİN İLE MÜCADELE BÖLGE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI’ YAPILDI

Aksaray’da 14 ilin vali, emniyet müdürü ve il jandarma komutanlarının katılımıyla ‘Metamfetamin İle Mücadele Bölge Değerlendirme Toplantısı’ yapıldı.

Toplantıya ev sahipliği yapan Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, “Konumuz dünyanın Türkiye’nin ve illerimizin baş belası metamfetamin uyuşturucu maddesiyle mücadele ve bu maddenin ne kadar tehlikeli olduğuna dikkat çekmek. Etki oranı ise çok yüksek olan metamfetamin uyuşturucusuna gençlerimiz kapıldığı zaman tedavisi gerçekten çok zor. Diğer uyuşturucu maddelerinden kullanımı kolay ve yayılma hızı ülkemizin milli güvenlik meselesi olacak kadar önem bir aşamaya geldi. Bu konuyu bölge valilerimizle bir araya gelerek ortak mücadele zeminini noktasında değerlendirdik. Gençlerimiz ve çocuklarımızı nasıl koruyabiliriz konusunda ciddi manada ortak tecrübeler sağladık. Uyuşturucu yakalamak ne kadar önemli ise uyuşturucu maddenin kullanımının önüne geçilmesi de o kadar önemlidir. Bu konular üzerinde durduk. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizi korumak gerçekten ülke olarak bir anayasal görevdir. Gençliği korumak çok önemli. Uyuşturucu ile mücadele konusunda kararlıyız ve bölgesel toplantıları devam ettireceğiz” diye konuştu.(Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası