Gündem

‘Gençliğin arkasında duran bir lider var’

BAKAN YARDIMCISI EMİNOĞLU,  HER PLATFORMDA GENÇLERİMİZİ DESTEKLİYORUZ Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu,  ziyaret için geldiği Aksaray’da Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Belediye Başkanı Evren Dinçer ve AK Parti İl..

‘Gençliğin arkasında duran bir lider var’
banner

BAKAN YARDIMCISI EMİNOĞLU,  HER PLATFORMDA GENÇLERİMİZİ DESTEKLİYORUZ

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu,  ziyaret için geldiği Aksaray’da Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Belediye Başkanı Evren Dinçer ve AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk’ü ziyaret etti.

GENÇLERİN OLDUĞU YERDE ENERJİ VAR

Ziyaretlerin ardından Gençlik Merkezinde gençlerle bir araya gelen Eminoğlu, “Her platformda gençlerimizi destekliyoruz, onları desteklemeye devam edeceğiz. Gençlerin olduğu yerde enerji var, heyecan var, motivasyon var, aşk var. Aksaray’da da bu heyecanı, bu motivasyonu görmüş olduk” dedi. Uzun yıllardır spor ve gençliğe yatırım yaptıklarını ve bunun meyvelerini almaya başladıklarını söyleyen Eminoğlu, “Gençlere yönelik çalışmalarımız bundan sonra da artarak devam edecek. Çünkü gençliğe inanan bir lider var ve gençliğin arkasında olan bir ekip var. Baktığımız zaman milli teknoloji hamlesinden tutun da bugün İHA’lar SİHA’ları konuşuyoruz. Bugün kendi yerli aracımızı konuşuyoruz, kendi yerli helikopterimizi, uçak gemimizi konuşuyoruz. Bunların hepsi çok kıymetli. Gençlerimizin bu kulvarlarda olması çok önemli” dedi.

‘TESİSLEŞME NOKTASINDA ÇOK İYİ SEVİYELERE GELDİK’

Bakanlık olarak gençlere yönelik çalışmalarla ilgili bilgiler veren Eminoğlu, “Şu anda içinde bulunmuş olduğumuz gençlik merkezlerimizde her daim gençlerimizin yanında olmaya onlara hizmet etmeye onları desteklemeye her zaman devam edeceğiz. Türkiye genelinde 500’e yakın gençlik merkezimizle 350’ye yakın genç ofisimizle ve bine yakın yurdumuzla 950 bin gencimizi misafir ediyoruz. Öte yandan dene-yap atölyelerimizin sayısı 105’e yaklaştı ve buralarda TEKNOFEST’e gençlerimizi hazırlıyoruz. Gençlik kamplarımızda birçok alanda gençlik ve spor bakanlığı spor tesislerimizde 10 binin üzerinde tesisleşme yapıldı” diye konuştu.

GENÇLERİMİZ HER ALANDA  BAŞARILI OLACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi Türkiye 100 yılının gençliğin 100 yılı olacağını vurgulayan Eminoğlu, “Son zamanlar da sportif anlamda ciddi başarılar var. Ülkemizin elde ettiği voleybolda, futbolda, okçulukta ve birçok branşta aldığımız başarılar ile spora yaptığımız yatırımların meyvlerini almaya başladık. Gençlerimizin bunların dışında yapay zekada, robotikte, kodlamada, ilimde, bilimde ve her alanda öncü bireyler olması için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyouz. Türkiye Yüzyılının gençliğin ve sporun yüzyılı olması için her türlü çalışmayı yapıyoruz” diye konuştu. Foto-Kamil İpekli Haber: Erkan ALTUNTAŞ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası