Gündem

‘Girişimcilik kültürünün gelişmesi için çalışıyoruz’

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, teknolojik değişimlerin iş üretme kültürlerini de farklılaştırdığını ve gençlerin bu farklılığa hızla adapte olabilmesi için akademik ve sosyal faaliyetler düzenlediklerini söyledi. Genç..

‘Girişimcilik kültürünün gelişmesi için çalışıyoruz’
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, teknolojik değişimlerin iş üretme kültürlerini de farklılaştırdığını ve gençlerin bu farklılığa hızla adapte olabilmesi için akademik ve sosyal faaliyetler düzenlediklerini söyledi.

Genç MÜSİAD Aksaray Şube Başkanı Said Samedoğlu ve beraberindeki heyet, Rektör Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu. Sanayi, üretim, Ar-Ge ve inovasyon süreçlerinin nitelikli biçimde ilerlemesinin toplumsal refahla yakından ilişkili olduğunu ve bu gerçeklikten hareketle ASÜ’de pek çok çalışma yapıldığını ifade eden Rektör Şahin, “Biz, gençlerimizin girişimci bireyler olmasını önemli buluyoruz. Bunun için hem akademik hem de sosyal ve kültürel faaliyetler düzenledik, düzenliyoruz. Farklı kurumların da iş birliği ile yaptığımız çalışmaların ilerleyen süreçte de devam edeceği kanaatindeyiz” dedi.

Ziyaretin devamında Genç MÜSİAD Aksaray Şube Başkanı Said Samedoğlu, kurumsal çalışmalar hakkında Rektör Şahin’e bilgiler aktardı.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası