banner
Gündem

Göktürk Gemici Konsey Başkanlığı görevine seçildi 

Mektebim Koleji’nde yapılan 2023-2024 eğitim öğretim sezonu ‘Konsey Başkanlığı’ seçimlerinde öğrenciler arasında en çok oyu alan Göktürk Gemici, başkanlık görevine seçildi. Okul yönetimi tarafından yapılan açıklamada öğrencilerin demokratik bir ortamda..

Göktürk Gemici Konsey  Başkanlığı görevine seçildi 
banner

Mektebim Koleji’nde yapılan 2023-2024 eğitim öğretim sezonu ‘Konsey Başkanlığı’ seçimlerinde öğrenciler arasında en çok oyu alan Göktürk Gemici, başkanlık görevine seçildi.

Okul yönetimi tarafından yapılan açıklamada öğrencilerin demokratik bir ortamda oy kullandıklarını ve yapılan oylamada en çok oyu alan Göktürk Gemici’nin 2023-2024 yılı Konsey Başkanı olarak seçildiğini duyurdu.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Seçim sonuçları, öğrenci katılımının yüksek olduğu ve adaylar arasında yoğun bir rekabetin yaşandığı bir süreç yansıttı. Göktürk Gemici, öğrenci topluluğunu temsil etme sorumluluğunu üstlenirken, liderlik yetenekleriyle dikkat çekti. Okul yönetimi, yeni dönemde Göktürk Gemici liderliğindeki konseyin başarılı bir işleyişle öğrenci yaşamına katkı sağlamasını bekliyor. Mektebim Koleji, öğrenci katılımını teşvik ederek demokratik süreçlere önem veriyor ve öğrencilerin okul yaşamını şekillendirmelerine olanak tanıyor. Okul yönetimi olarak, Göktürk Gemici’yi seçimi kazandığı için tebrik ederiz ve görevinde başarılar dileriz.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası