banner
Gündem

Görme engelliler aileleriyle birlikte Erciyes’i gezdi

Aksaray Görme Engelliler Spor Kulübü Derneği ile Aksaray Albino ve Görme Engelliler Derneği tarafından organize edilen ve Aksaray Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen gezi etkinliği kapsamında görme engelliler ve aileleri Erciyes Dağı’na..

Görme engelliler aileleriyle birlikte Erciyes’i gezdi
banner

Aksaray Görme Engelliler Spor Kulübü Derneği ile Aksaray Albino ve Görme Engelliler Derneği tarafından organize edilen ve Aksaray Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen gezi etkinliği kapsamında görme engelliler ve aileleri Erciyes Dağı’na gitti.

Gören refakatçılarıyla Erciyes’i gezme imkanı bulan görme engelliler Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e bu tür bir olanağı kendilerine sağladığı için teşekkür ederek; “Gezi etkinliğimiz sorunsuz ve güzel bir şekilde tamamlandı. Aksaray engelsiz bir şehir. Belediyemizin sağladığı desteklerle birçok engeli aşıyoruz. Engeller evde oturmayla aşılmaz. Bu tür etkinliklere tüm arkadaşlarımızın ve alilerinin katılmasını arzu ediyoruz. Hem ailelerimizin bir araya gelmesi hem bizlerin onlarla aynı ortamda böylesi güzel bir etkinliğe katılmamız moral ve motivasyon açısından çok iyi oldu. Bu tür sosyalleşme ve moral etkinliklerimiz devam edecektir. Bu noktada bizlere her zaman destek olan Aksaray Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e teşekkür ediyoruz ” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası