Genel Gündem

‘Güçlü Aksaray’ı inşa etmek için çalışıyoruz’

AK Parti Aksaray İl başkanı Hüseyin Altınsoy, ortaya koydukları çalışmalarla gönüllere dokunduklarını ve teşkilat olarak her yerde olduklarını söyledi. Altınsoy, esnafları ziyaret edip, vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini..

‘Güçlü Aksaray’ı inşa etmek için çalışıyoruz’
banner

AK Parti Aksaray İl başkanı Hüseyin Altınsoy, ortaya koydukları çalışmalarla gönüllere dokunduklarını ve teşkilat olarak her yerde olduklarını söyledi. Altınsoy, esnafları ziyaret edip, vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu ‘Gönül Seferberliği’ programı kapsamında hazırlanan eylem planı çerçevesinde ziyaretlerine devam ettiklerini belirten Altınsoy, “AK Parti her şeyden önce bir medeniyetin ve tevazunun yer aldığı siyasettir. AK dava yolunda izleyeceğimiz hedef milletin bir neferi olduğumuzu asla unutmadan ve bu milleti millet yapan milli ve manevi dinamiklere bağlı kalarak, siyaseti bir ahlak ve irfan zemininde yürütmektir. Bu davada; kardeşlikte, yardımlaşmada, dayanışmada tevazu içerisinde yarışmak vardır. Güçlü Aksaray’ı güçlü Türkiye’yi inşa etmek için var gücümüzle hep beraber çalışıyoruz. Milletimizin teveccühü ile 2002’den bugüne iktidarda olmanın onurunu yaşayarak, gittiğimiz her yerde küçük büyük ayırt etmeksizin her bir insanımızın gönül rızasını alarak, gönülden gönüle köprüler kurarak, Allah’ın izniyle AK sevdamızla yolumuza devam edeceğiz.”

AK Parti’nin büyük bir aile olduğuna işaret eden Altınsoy, 2023 hedeflerine ulaşmak için azimle, umutla, samimiyetle ve gayretle çalışmak için Aksaray AK Parti teşkilatı olarak halka ve Erdoğan’a söz verdiklerini anımsattı.

‘MÜCADELEYİ ASLA

BIRAKMAYACAĞIZ’

İnandıkları kutlu yoldaki mücadeleyi asla bırakmayacaklarını vurgulayan Altınsoy, “Göreve geldiğimiz günden bugüne teşkilat çalışmalarımızın içerisinde her ay belediye başkanlarımız, belediye meclis ve il genel meclis üyelerimiz ile toplantı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Daraltılmış İl Danışma Meclisi toplantısı, ‘Bu Hikayenin Kahramanı Sensin’ sloganıyla hareket ettiğimiz Ar-Ge teşkilat eğitimi ve Ar-Ge mahalle teşkilat eğitimi programları gibi çeşitli eğitimler düzenliyoruz. Teşkilatımızın her kademesiyle milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımızın da katıldığı ziyaretlerde gönüllere dokunarak vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik. Çalışmalarımıza işimiz vaktimizden çok diyerek devam edeceğiz”dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL