banner
Gündem

Güzelyurt ilçesinde yerli malı haftası kutlandı

Güzelyurt Kaymakamı Can Alperen Taşavlı  ve Ihlara Belediye Başkanı Ahmet Dinç, Ihlara Şehit Şahin Sarılmaz Ortaokulu’nda 12 Aralık Tutum, Yatırım ve Türk Malları haftası kapsamında gerçekleştirilen programa katılım sağladı. Öğrenciler..

Güzelyurt ilçesinde yerli malı haftası kutlandı
banner

Güzelyurt Kaymakamı Can Alperen Taşavlı  ve Ihlara Belediye Başkanı Ahmet Dinç, Ihlara Şehit Şahin Sarılmaz Ortaokulu’nda 12 Aralık Tutum, Yatırım ve Türk Malları haftası kapsamında gerçekleştirilen programa katılım sağladı.

Öğrenciler haftanın amacına uygun olarak yerli mallarının sunulduğu stantlar da tanıtım yaptılar ve yerli malı haftasını kutladılar.

Program sonrasında Kaymakam Taşavlı, öğrencileri sınıflarında ziyaret etti. Taşavlı, “Ülkemizde yerli üretimin artması, israfın önüne geçilmesi ve yerli ürünlerin kullanılma bilincinin çocuklara erken yaşta kazandırılması için yerli malı haftasının önemli bir gün olduğuna değindi.

Taşavlı, öğretmenler ve öğrencilerin katkılarıyla hazırlanan ‘Yerli Malı Haftası’ etkinliğine emek veren bütün katılımcılara teşekkür etti. Program, çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. Haber: Ali FURAT

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası