banner
Gündem

Güzelyurt ilçesinden kan bağışına destek

Türk Kızılay ekipleri Güzelyurt ilçesinde kan bağış kampanyası düzenledi. Kan bağış kampanyasına Kaymakam Can Alperen Taşavlı ve kurum personelleri de katkıda bulundu. Vatandaşlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmeleri için, kan vermesi..

Güzelyurt ilçesinden kan bağışına destek
banner

Türk Kızılay ekipleri Güzelyurt ilçesinde kan bağış kampanyası düzenledi. Kan bağış kampanyasına Kaymakam Can Alperen Taşavlı ve kurum personelleri de katkıda bulundu.

Vatandaşlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmeleri için, kan vermesi gerektiğini belirten Kaymakam Taşavlı “Kan verebilecek durumda olan herkesin kan bağışında bulunması birer insanlık görevidir. Vatandaşlarımızın vereceği kan ihtiyaç sahiplerimize şifa oluyor. Bunun için bütün vatandaşlarımızı kan vermeye davet ediyorum. Kızılay’a ve tüm çalışanlarına teşekkür ettiğini belirten Kaymakamımız Kızılay ekibine çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası