banner
Gündem

‘Hadisler gençlerimizin hayatlarına dokunuyor’

‘40 HADİS EZBER YARIŞMASI’ ÖDÜL TÖRENİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ Aksaray Şeyh Edebali İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri arasında ‘40 Hadis Ezber Yarışması’ ödül töreni gerçekleştirildi. Şeyh Edebali İmam Hatip Ortaokulu..

‘Hadisler gençlerimizin hayatlarına dokunuyor’
banner

‘40 HADİS EZBER YARIŞMASI’ ÖDÜL TÖRENİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Aksaray Şeyh Edebali İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri arasında ‘40 Hadis Ezber Yarışması’ ödül töreni gerçekleştirildi. Şeyh Edebali İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonunda düzenlenen program Kur’an-ı Kerim Tilavetiyle başladı. Törene Okul Müdürü Ahmet Anaz ve İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan ve İl Müftüsü Veysel Işıldar katıldı.

Etkinlik konuşan Işıldar,“Peygamberimizin sözlerini ezberleyip onunla amel edenler için büyük müjdeler olduğunu yine peygamberimiz ifade ediyor. Bu yarışmalar vesilesiyle okunan, ezberlenen hadisler gençlerimizin hayatlarına dokunarak büyük hayırlara vesile oluyor. Tüm bu süreçlerde emeği geçenlere ve destek olanlara teşekkür ediyorum. Peygamberimizin buyurduğu gibi ‘Hayra vesile olan hayrı yapan gibidir” dedi.

Ödül töreninde Şeyh Edebali Ortaokulunda eğitim gören 190 öğrencinin katıldığı yarışmada 5 öğrenci birinci olarak tam altın, 3 öğrenci ikinci olarak yarım altın, 2 öğrenci üçüncü olarak çeyrek altın, 2 öğrenci de jüri oylarıyla 2 adet gram altınla ödüllendirildi. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası