banner
Gündem

‘Halkımız daha huzurlu ve mutlu vakit geçirsin istiyoruz’

DİNÇER; “ŞEHRİMİZİ GÜZELLEŞTİRMEK VE ESTETİK DEĞERLER KATMAK ADINA ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR” Şehrin birçok noktasında yeni parklar ve millet bahçeleri yapan Aksaray Belediyesi mevcut parkların yenilenmesi ve bakım onarımının yapılması içinde çalışmalar..

‘Halkımız daha huzurlu ve mutlu vakit geçirsin istiyoruz’
banner

DİNÇER; “ŞEHRİMİZİ GÜZELLEŞTİRMEK VE ESTETİK DEĞERLER KATMAK ADINA ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR”

Şehrin birçok noktasında yeni parklar ve millet bahçeleri yapan Aksaray Belediyesi mevcut parkların yenilenmesi ve bakım onarımının yapılması içinde çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu çerçevede, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince şehit Ramazan Cengiz Ceylan Parkı baştan aşağı yenilenerek mahalle sakinlerinin hizmetine sunuldu.

Yenileme çalışmaları kapsamında ilk olarak ağaç ve çimlerin bakımı, peyzaj düzenlemesi gerçekleştiren belediye ekipleri daha sonra yeni çocuk oyun grupları ve kent mobilyalarını park alanına monte ettiler. Çalışmaların son aşamasında mahalle sakinleri için yürüyüş yolları da tamamlanarak Ramazan Cengiz Ceylan Parkı yenilenen yüzüyle yeniden hizmete sunuldu.

Yapılan çalışmalar hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer; “Şehrimizde yeni parklar inşa ederken bir yandan da yıpranmış parkların bakımını ve yenileme çalışmalarını yaparak vatandaşlarımızın kullanımına sunuyoruz. Çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın daha mutlu ve huzurlu bir şekilde bu parklardaki oyun alanları ve yeşil alanlardan yararlanabilmesi için çalışıyoruz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası