banner
Gündem

  ‘Halkımızdan gelen destek en büyük referansımızdır’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, vatandaşlarla istişare içerisinde sorunların tespitini yaptıklarını ve çözüm üreterek gönüllere dokunduklarını söyledi. “Sosyal projelerimizi hayata geçirdikçe vatandaşlarımızın memnuniyet oranını daha da yukarılara taşıyacağız” diyen Başkan Dinçer..

   ‘Halkımızdan gelen destek en büyük referansımızdır’
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, vatandaşlarla istişare içerisinde sorunların tespitini yaptıklarını ve çözüm üreterek gönüllere dokunduklarını söyledi.

“Sosyal projelerimizi hayata geçirdikçe vatandaşlarımızın memnuniyet oranını daha da yukarılara taşıyacağız” diyen Başkan Dinçer şöyle konuştu: “Bu şehri markalaştırmak için elimizden gelen gayreti ortaya koyuyoruz. Hemşehrilerimizden gelen destek en büyük referansımızdır. Kentimizin her türlü sorununu çözülmesi ve mutlu insanların yaşadığı bir şehrin ortaya çıkması bizim önceliklerimiz arasında yer alıyor. Çalışmalarımızı ise hemşehrilerimizin düşüncelerini dikkate alarak yapmak konusunda ilkeli bir duruş sergiliyoruz. Ortak akıl ile ilimizde birlikte değişimi sağlıyoruz. Şehrimize en iyi hizmeti sunmak noktasında durmadan çalışmaya devam edeceğiz.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası