banner
Gündem

‘Hayata geçirdiğimiz projelerle şehrin kendi kabuğunu kırmasını sağladık’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, hayata geçirdikleri sosyal tesislerle vatandaşlara soğuk kış günlerinde sıcak hizmetler sunmaya devam edeceklerini söyledi. Aksaray Belediyesi olarak birçok sosyal tesisi son 5 yılda halkın kullanımına..

‘Hayata geçirdiğimiz projelerle şehrin kendi kabuğunu kırmasını sağladık’
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, hayata geçirdikleri sosyal tesislerle vatandaşlara soğuk kış günlerinde sıcak hizmetler sunmaya devam edeceklerini söyledi.

Aksaray Belediyesi olarak birçok sosyal tesisi son 5 yılda halkın kullanımına açtıklarını ifade eden Başkan Dinçer, vatandaşların istek ve taleplerini önemsediklerini aktardı. Dinçer, “Göreve geldiğimizde vatandaşlarımız bizlerden il belediyeciliğinin dışında büyükşehir ölçeğinde projeler gerçekleştirmemiz yönünde taleplerde bulundular. Hayata geçirdiğimiz projeler ve sosyal tesislerle şehrin kendi kabuğunu kırmasını sağladık. Bugün yurtdışından veya il dışından gelenler projelerimizi gördüğünde Aksaray’ı küçük bir Anadolu şehri olmaktan çıkartarak sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklerin yapılmaya elverişli mekânların olduğu bir şehir olarak görüyor. Bu bize gurur veriyor. Bizde yeni döneme bu gururla ve kararlılıkla hazırlanıyoruz. Nerede ne ihtiyaç varsa onu gidermeyi kendimize görev ediniyoruz. Biz biliyoruz ki bu şehir caddeleriyle, sokaklarıyla, sosyal tesisleri ile her şeyin en güzeline layıktır. Bu anlayışla eser ve hizmet siyasetimize devam edeceğiz.  Bilim Merkezi, Kadın Aktivite Merkezleri, Kitap Konakları, Engelsiz Yaşam Merkezi, Mahalle Konakları, Piramit Kafe, Tacin Kafe, Fatih Kafe, Selçuklu Kafe, Bedriye Medresesi Kitap-Kahve ve Makas Kent Kafe gibi sosyal tesislerimizden her gün binlerce vatandaş faydalanıyor” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası