Gündem

Hayırseverden örnek davranış

AKSARAYLI İŞ İNSANI BABASININ ADINI TAŞIYACAK ‘GÜNDÜZ BAKIM EVİ’ YAPTIRACAK Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Aksaraylı hayırsever iş insanı İlyas Dağdaş’ın babası emekli öğretmen Rüstem Dağdaş’ın adını taşıyacak Gündüz Bakımevini yaptıracağını..

Hayırseverden örnek davranış
banner

AKSARAYLI İŞ İNSANI BABASININ ADINI TAŞIYACAK ‘GÜNDÜZ BAKIM EVİ’ YAPTIRACAK

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Aksaraylı hayırsever iş insanı İlyas Dağdaş’ın babası emekli öğretmen Rüstem Dağdaş’ın adını taşıyacak Gündüz Bakımevini yaptıracağını açıkladı.

Vali Aydoğdu iş insanı Dağdaş ile Aksaray Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi yanında yapılacak Gündüz Bakımevi inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürü İsrafil Aktürk’ün de hazır bulunduğu incelemede proje hakkında bilgi alan Vali Aydoğdu, Ekim ayında teslim edilecek bakım evinin Aksaray’a hayırlı olması dileğinde bulundu. Aksaray’da güzel günlerden birini daha yaşadıklarını ifade ederek hayırsevere anlamlı ve örnek gösterilecek davranışından dolayı teşekkür eden Vali Aydoğdu; daha sonra Bakım Rehabilitasyon Merkezinde kalan gençler ve vatandaşlarla buluştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası