banner
Gündem

‘Hazırız ve kararlıyız’

DİNÇER, PARKSİTE ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ Belediye Başkanı ve AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Dr. Evren Dinçer, Kültür ParkSiteAVM’de ziyaretler gerçekleştirdi. AVM Müdürü İlker Baş’tan bilgiler alan Dinçer, esnafları ve..

‘Hazırız ve kararlıyız’
banner

DİNÇER, PARKSİTE ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı ve AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Dr. Evren Dinçer, Kültür ParkSiteAVM’de ziyaretler gerçekleştirdi. AVM Müdürü İlker Baş’tan bilgiler alan Dinçer, esnafları ve AVM’de vakit geçiren vatandaşları ziyaret etti.

Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette esnafların ve vatandaşların talep ve beklentilerini dinleyen Dinçer; “Esnaflarımız bizim için çok değerlidir. Onları ziyaret ederek hem hal ve hatırlarını soruyoruz hem de onlardan gelen talep ve istekleri dinliyoruz. Bizleri büyük bir teveccühle, samimiyetle karşılayan esnafımıza teşekkür ederim. Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerde vatandaş ve esnaflarımızla dertleşiyoruz. Onların talepleri dinleme, önerileri konuşma fırsatı buluyoruz. Tek amacımız en iyi hizmeti Aksaray’ımız ile buluşturmak. Hazırız ve kararlıyız. Aynı heyecan ve aşkla çalışmaya, projeler üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Park Site AVM’nin üst katında bulunan oyun alanında ve Aksaray Belediyesi Çocuk Aktivite Merkezi’nde çocuklarla bir araya gelen Dinçer, “Yeni dönemde çocuklarımızın sosyal hayatına dokunacak farklı projeler geliştireceğiz” diye konuştu. Foto-Haber: Şeyda COŞAR

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası