banner
Gündem

‘Hedefimiz en iyi hizmetleri Aksaray’ımızla buluşturmak’

DİNÇER; “VATANDAŞIMIZDAN ALDIĞIMIZ GÜÇ VE DESTEKLE ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ” Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, esnaf ziyaretini ihmal etmiyor. Esnaf ziyareti esnasında karşılaştığı vatandaşlarla sohbet eden Dinçer, esnaf ve vatandaşların taleplerini..

‘Hedefimiz en iyi hizmetleri  Aksaray’ımızla buluşturmak’
banner

DİNÇER; “VATANDAŞIMIZDAN ALDIĞIMIZ GÜÇ VE DESTEKLE ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, esnaf ziyaretini ihmal etmiyor. Esnaf ziyareti esnasında karşılaştığı vatandaşlarla sohbet eden Dinçer, esnaf ve vatandaşların taleplerini not alıyor.

Ziyaretlerini AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk ve parti mensuplarıyla Minarecik Mahallesi’ndeki esnaflarla sürdüren Dinçer; belediye hizmetleri hakkında esnafa bilgi vererek yeni dönemde yapacağı çalışmaları anlattı.  Vatandaşların ve esnafların bu hususta görüşlerini önemsediğini söyleyen Dinçer; “Seçim çalışmaları kapsamında esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Hayırlı işler diliyoruz. Esnafımız bizim için çok değerlidir. Onları ziyaret ederek hem hal ve hatırlarını soruyoruz hem de onlardan gelen talep ve istekleri dinliyoruz. Bizleri büyük bir teveccühle karşılayan esnafımıza teşekkür ederim. Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerde vatandaş ve esnaflarımızla dertleşiyoruz. Onların talepleri dinleme, önerileri konuşma fırsatı buluyoruz. Hedefimiz en iyi hizmeti Aksaray’ımız ile buluşturmak. Vatandaşımızdan aldığımız güç ve destekle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Aksaray’ımız her şeyin en güzeline layık” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası