Esnaf

‘Hediyelik eşyada iddialıyız’

Aksaray’da Kültür ParkSite AVM’de faaliyet gösteren Naz Gümüş işletmesi 7’den 70 herkese özel hediyelik ürünler sunuyor. İşletmeci İlker Balkış, kişiye özel ürünlerin son yıllarda revaçta olduğunu ifade ederek; “Hediyelik eşya..

‘Hediyelik eşyada iddialıyız’
banner

Aksaray’da Kültür ParkSite AVM’de faaliyet gösteren Naz Gümüş işletmesi 7’den 70 herkese özel hediyelik ürünler sunuyor. İşletmeci İlker Balkış, kişiye özel ürünlerin son yıllarda revaçta olduğunu ifade ederek; “Hediyelik eşya konusunda iddialıyız. Kişiye özel ürünler son yıllarda revaçta. Çakmaklar, gümüş takılar, cüzdanlar yoğun talep görüyor. Bu ürünlerin üzerlerine son sitem lazer makinemizle isimler yazıyoruz. Kişiye özel tasarımlar yapıyoruz. İnternet üzerinden de Türkiye’nin dört bir tarafına bu ürünleri göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Uzun yıllardır hediyelik eşya sektöründe edindiği tecrübesini müşterilerine yansıttığını belirten Balkış, ‘İşletmemizde hediyelik ürün satışları yapıyoruz. Orijinal parfüm ürünleri, alerji yapmayan çelik takılar, gümüş ve garantili saatler ile hediyelik eşyaya dair her şey mevcut. Ve satmış olduğumuz her şey garantili üretici firmaların garantisindedir. Ayrıca ürünlerin üzerine resim ve isim yazma gibi hizmetlerimizde mevcut müşterinin isteği doğrultusunda kişiselleştirebiliyoruz müşterilerimizi bekletmeden 10 dakika içinde hazırlayıp verebiliyoruz” ifadelerini kullandı.

‘ANNELER GÜNÜNE HAZIRIZ’

Önümüzdeki anneler günü için müşterilerin şimdiden fiyat araştırması yapmaya başladığını belirten Balkış, “Müşterilerimiz 10 gün öncesinden fiyat araştırması yapmaya başladılar. Son bir hafta kala da iyice satışlarınız hızlanacağını düşünüyoruz. Anneler günü için en çok tercih edilen ürünlerimiz ise genelde kolyeler oluyor, bunun dışında çelik setler ve saatler oldukça rağbet görüyor ayrıca şu an anneler gününe özel saat alana bileklik hediye ediyoruz” diye konuştu. Foto-Haber: Kamil İPEKLİ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası