Gündem

‘Her daim bir aradayız’

‘Anlamak ve anlatmak için hemşerilerimizle bir araya geliyoruz’ diyerek her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye çalıştıklarını dile getiren Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer çeşitli ziyaretlerde bulundu. Vatandaşlardan gelen davetleri kırmadıklarını..

‘Her daim bir aradayız’
banner

‘Anlamak ve anlatmak için hemşerilerimizle bir araya geliyoruz’ diyerek her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye çalıştıklarını dile getiren Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Vatandaşlardan gelen davetleri kırmadıklarını ve en son kurtuluş mahallesinde kışlık yufka yapan kadınlarla bir araya geldiklerini ifade eden Dinçer, ayrıca Cuma programlarını da aksatmadan devam ettirdiklerini bildirdi. Başkan Dinçer, cami cemaati ve civarda bulunan esnafları ziyaret ederek, hal hatırlarını sordu. Açıklama yapan Dinçer, “Şehrimizin her bölgesinde bir çalışma var. İstiyoruz ki kimse tozdan topraktan etkilenmesin ama bu mümkün değil. Fırsat buldukça hemşerilerimi ziyaret ediyor, çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. En çok rastladığım şey, ‘başkanım ilk başta çok kızmıştık ama bitince güzel oldu’ cümlesi oluyor. Biz Aksaray’ımız için samimi bir şekilde özveriyle çalışıyoruz. İnşallah söz verdiğimiz tüm projelerimizi bir bir tamamlayacağız” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL