banner
Siyaset

‘Her mahallemize eşit hizmet sunacağız’

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer önceki gün Laleli Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Karacaer mahalle sakinlerinin kendisini yoğun sevgi seli ile karşıladığını söyledi. Mahalleye gerekli hizmetlerin yapılacağını..

‘Her mahallemize eşit hizmet sunacağız’
banner

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer önceki gün Laleli Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Karacaer mahalle sakinlerinin kendisini yoğun sevgi seli ile karşıladığını söyledi.

Mahalleye gerekli hizmetlerin yapılacağını ifade eden Karacaer; “Herkese ve her mahallemize eşit hizmet sunarak mahallerimizin gelişmesi ve hizmet alması için gece gündüz çalışacağımıza söz veriyorum. Bizlere sevgi selinde bulunan Laleli Mahallesi sakinlerine çok teşekkür ederim. Bugün burada gösterilen ilgi asla karşılıksız kalmayacak. Yeniden Yeşil Aksaray için ilk olarak Laleli Mahallemizden başlayacağız. Vatandaşlarımızın bizlere ilettikleri mahallenin sorunları ile ilgileneceğiz ve çözüm için 1 Nisan’dan sonra kollarımızı sıvayacağız” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası