banner
Siyaset

‘Hizmet sevdamızı vatandaşlarımızın güveni ve dualarıyla sürdürüyoruz’

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER KURTULUŞ VE LALELİ MAHALLELERİNDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ Seçim çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, toplumun farklı kesimleriyle bir araya gelmeyi sürdürüyor. Kurtuluş ve..

‘Hizmet sevdamızı vatandaşlarımızın güveni ve dualarıyla sürdürüyoruz’
banner

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER KURTULUŞ VE LALELİ MAHALLELERİNDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Seçim çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, toplumun farklı kesimleriyle bir araya gelmeyi sürdürüyor. Kurtuluş ve Laleli Mahallelerinde projelerini vatandaşlarla paylaşan Dinçer, destekleri için Aksaraylılara teşekkür etti.

İlk olarak Kurtuluş Mahallesi’nde bulunan bir kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Dinçer vatandaşların talep ve önerilerini dinledi, ikinci dönemde hayata geçireceği projelerinden bahsetti.

‘BUNDAN SONRA DA BİRİZ, BERABERİZ’

“Kahvehaneler mahalle kültürümüzün birer yansıması olarak toplumun nabzını tutan mekânları oluşturur, çalışmalarımızı anlatmak, halkımızın görüşlerini almak için çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” diyen Başkan Dinçer: “Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da biriz, beraberiz. Sizlerden aldığımız destek ve güçle, Aksaray’ımıza hak ettiği hizmetleri inşallah kavuşturmaya devam edeceğiz. Bizlere gösterilen bu ilgiye, duyulan güvene ve verilen desteğe asla kayıtsız kalmayacağız. Halkımızın teveccühlerine çok çalışarak ve hizmet üreterek karşılık vereceğiz” diye konuştu.

Daha sonra Laleli Mahallesi’nde Abdullah Aksamaz’ın evine konuk olan Dinçer, yürütülen faaliyetler ile ilgili vatandaşlara bilgi verip genel değerlendirmeleri hususunda fikirlerini aldı.

‘AKSARAY’IMIZIN GELİŞİMİNE KATKIDA BULUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ’ 

Gönül belediyeciliği anlayışı ile hareket ederek tüm vatandaşların yanında olmaya gayret gösterdiklerini dile getiren Dinçer, “Bir yandan ilimizi daha yaşanılabilir bir yer haline getirmek için aşk ve gayretle çalışırken, bir yandan da hemşehrilerimizin hanelerine konuk olarak, onlarla bir araya geliyoruz. İlk günkü aşk ile hizmet sevdamızı vatandaşlarımızın desteği, güveni ve dualarıyla sürdürüyoruz. Hep birlikte, şehrimizi daha da ileriye taşıyacak projelere imza atacak, Aksaray’ımızın gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Gecemizi gündüzümüze katarak, bütün şehir sakinlerinin ihtiyaçlarını dikkate alarak, milletimizin refahı ve mutluluğu için çalışacağız” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası