banner
Gündem

‘İftar sofralarının kardeşlik ortamlarıdır’

DİNÇER; ‘YENİ DÖNEMDE DE GENÇLERİMİZ İÇİN PROJE ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ’ Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, her gün farklı noktalarda iftar etkinliklerinde vatandaşlarla bir araya geliyor. Aksaray Üniversitesinde okuyan öğrencilerle iftar..

‘İftar sofralarının kardeşlik ortamlarıdır’
banner

DİNÇER; ‘YENİ DÖNEMDE DE GENÇLERİMİZ İÇİN PROJE ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, her gün farklı noktalarda iftar etkinliklerinde vatandaşlarla bir araya geliyor. Aksaray Üniversitesinde okuyan öğrencilerle iftar yemeğinde bir araya gelen Başkan Dinçer’in katıldığı programa Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve meclis üyeleri de katılım sağladı.

Dinçer, 5 yıllık hizmet süresinde gençliğe yönelik yaptığı birçok proje ve etkinliğe imza attıklarını yeni dönemde de Aksaray’ın adeta bir gençlik merkezi haline geleceğinin müjdesini verdi. Birliğin, beraberliğin ve paylaşmanın öneminin vurgulandığı ramazan ayında öğrencilerle bir arada olmanın, onlarla birlikte iftar açmanın kendisini mutlu ettiğini söyleyen Dinçer iftar sofralarının kardeşlik ortamı oluşturduğunu belirterek, şu görüşlere yer verdi.

“Ramazan ayının manevi atmosferinde öğrencilerimizle bir araya geldik. Sizlerle bir arada olmak bize her zaman mutluluk ve enerji veriyor. Ramazan boyunca her akşam bir yerdeyiz. Bugün de sizlerle birlikte olmak istedik. Soframızı, lokmamızı paylaştık. Öğrencilik yılları en kıymetli ve değerli yıllardır. Bu yılların kıymetini bilin. Devlet olarak yerel yönetimler olarak sizlerin daha donanımlı yetişmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm imkanlarımızı gençlerimiz için seferber ediyoruz. Yarın devleti büyütecek, ona güç katacak olan da sizlersiniz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gençlerimize destek olmaya devam edeceğiz. Ramazan’ın güzellikler getirmesini temenni ederken katılımızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası