banner
Gündem

İGM üyelerine teşekkür ziyareti

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, İl Genel Meclisini ziyaret etti. 31 Mart 2024’de yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri ile görev süreleri dolacak İGM Başkanı Mehmet Tüzün ve İGM üyeleri ile..

İGM üyelerine teşekkür ziyareti
banner

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, İl Genel Meclisini ziyaret etti. 31 Mart 2024’de yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri ile görev süreleri dolacak İGM Başkanı Mehmet Tüzün ve İGM üyeleri ile bir süre görüşen Vali Kumbuzoğlu görev süreleri boyunca Aksaray’da yaptıkları hizmetlerden dolayı İGM üyelerine teşekkür belgesi takdim etti.

Vali Kumbuzoğlu, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, İl Genel Meclisinin görev alanında önemli hizmetler yürüttüğünü vurguladı. Köylerin altyapılarının güçlendirilmesi, ihtiyaç duyulan yol, su, kanalizasyon gibi altyapı hizmetlerinin yanı sıra eğitim, sağlık, tarım ve diğer alanlarda da vatandaşların eksik ve ihtiyaç duyduğu hizmetlerin sunulması için el birliği içinde gayret gösterildiğini belirtti.

İl Genel Meclisinin sunulan hizmetlerin planlanması ve bu hizmetlerin İl Özel İdaresi ve ilgili diğer kurumlar eliyle sunulmasında etkin rol üstelendiğini kaydeden Vali Kumbuzoğlu; meclisin vatandaşların yaşam kalitesini artırmak ve ihtiyaçlarını karşılamak adına önemli hizmetler gerçekleştirdiğini söyledi. İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Tüzün ise, Vali Kumbuzoğlu’nun ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, yapılan çalışmalarda iş birliğinin önemine vurgu yaptı. Konuşmaların ardından 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri ile görev süreleri dolacak meclis üyelerine Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu tarafından teşekkür belgesi takdim edildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası