Gündem

İHH’dan depremzede anne ve çocuklar için piknik programı

Aksaray İnsani Yardım Vakfı (İHH) Kadın Kolları tarafından depremzede anne ve çocuklara yönelik piknik programı düzenlendi. Piknikte Aksaray’ın tarihi ve doğal güzellikleri anlatıldı. Aksaray Kredi Yurtlar Kurumu yurtlarında kalan depremzede..

İHH’dan depremzede anne ve çocuklar için piknik programı
banner

Aksaray İnsani Yardım Vakfı (İHH) Kadın Kolları tarafından depremzede anne ve çocuklara yönelik piknik programı düzenlendi. Piknikte Aksaray’ın tarihi ve doğal güzellikleri anlatıldı.

Aksaray Kredi Yurtlar Kurumu yurtlarında kalan depremzede anne ve çocuklara yapılan etkinliği değerlendiren Aksaray İHH Başkanı Şenol Korkmaz “İHH Kadın Kollarımız tarafından depremzede anne ve çocuklarına özel piknik düzenledik. Bununla birlikte misafirlerimize Aksaray’ın tarihi ve doğal güzelliklerini anlattık.  Eğri (Kızıl) Minare, Evrah Kabristanlığı, Kanlı Pelit, Somuncu Baba Türbe ve Külliyesi, Somuncu Baba Minyatür Müzesine gezi düzenledik.  Aksaray’ın Ihlara Vadisi, Hasan Dağı, Zinciriye Medresesi, Arkeoloji Müzesi ve Kültür Evi, Ulucami,Ekecik Dağı, Yunus Emre ve Taptuk Emre türbelerinden bahsettik. Misafirlerimizle Kılıçaslan Parkında oyunlar oynanıp ikramlarda bulunduk. Belediye Başkanımız Dr. Evren Dinçer’e ulaşım ve ikramlarından dolayı teşekkür ediyorum. Depremzede ailelerimizin acılarını bir nebzede olsa dindirmek ve yanlarında olduğumuzu hissettirmeye çalıştık” dedi.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası