banner
Gündem

İlkokul müdürleriyle yılsonu toplantısı gerçekleştirildi

2023-2024 eğitim öğretim yılı sonu ‘İlkokul Müdürler Kurulu Toplantısı’, İl Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan başkanlığında düzenlendi. Toplantıda, ilkokul müdürleriyle yıl boyunca gerçekleştirilen çalışmaların değerlendirilmesi yapıldı ve önümüzdeki yıl için..

İlkokul müdürleriyle yılsonu toplantısı gerçekleştirildi
banner

2023-2024 eğitim öğretim yılı sonu ‘İlkokul Müdürler Kurulu Toplantısı’, İl Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan başkanlığında düzenlendi. Toplantıda, ilkokul müdürleriyle yıl boyunca gerçekleştirilen çalışmaların değerlendirilmesi yapıldı ve önümüzdeki yıl için planlamalar ele alındı.

Toplantının ana gündem maddeleri arasında Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Taslak Öğretim Programları ve ortak metin, öğrenci devam-devamsızlıklarının takibi ve ödül sürecinin değerlendirilmesi konuları yer aldı.

Ayrıca il dışı geziler, yerel, ulusal ve uluslararası proje başvuruları, sosyal etkinlikler modülü üzerinden gerçekleştirilen faaliyetlerin değerlendirilmesi hususları da görüşüldü. Okullarda yapılacak büyük ve küçük onarımlar, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin değerlendirilmesi, okullarda meydana gelen acil durumlarda yapılması gereken iş ve işlemler detaylı olarak görüşüldü.

Geleneksel çocuk oyunlarının okullarda teşvik edilmesi ve uygulanması konuları da toplantıda ele alındı. Alpaslan, toplantıda alınan kararların önümüzdeki eğitim-öğretim yılı için önemli bir yol haritası oluşturacağını vurguladı. Toplantı, okul müdürlerinin görüş ve önerilerini bildirmelerinin ardından  tamamlandı. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası