Eğitim

‘İş dünyası ile çalışmaları artırma gayreti içindeyiz’

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, iş dünyası ile uyumlu biçimde yürüttükleri çalışmaların ivmesini arttırmaya gayret gösterdiklerini söyledi. Türkiye-Tacikistan İş Konseyi Başkanı Cihangir Fikri Saatçioğlu, Rektör Şahin’e nezaket..

‘İş dünyası ile çalışmaları  artırma gayreti içindeyiz’
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, iş dünyası ile uyumlu biçimde yürüttükleri çalışmaların ivmesini arttırmaya gayret gösterdiklerini söyledi.

Türkiye-Tacikistan İş Konseyi Başkanı Cihangir Fikri Saatçioğlu, Rektör Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu. ASÜ’nün eğitim-öğretim ve araştırma gibi temel vazifelerinin ötesinde, iş dünyasıyla, mesleki birliklerle ve sivil toplum kuruluşlarıyla Ar-Ge, üretim, sosyal ve kültürel faaliyetler kapsamında da işler ürettiğini dile getiren Rektör Şahin, “Kampüsümüzde pek çok laboratuvarımız iş dünyasının hizmetinde. Uzman arkadaşlarımız iş insanlarının arzu ettikleri analizleri yapıyor, üretim süreçlerine pozitif katkı sağlıyor. Bunun dışında biz, ASÜ’nün diğer tüm akademik birikimini de iş dünyası ile paylaşmaya hazırız. Uyum içinde yürüttüğümüz çalışmaların ivmesini arttırmak gayesindeyiz” dedi.

Cihangir Fikri Saatçioğlu’nun kurumsal çalışmalara dair bilgiler aktardığı ziyaret, yapılabilecek çalışmaların değerlendirilmesiyle tamamlandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası