banner
Gündem

İYİ Parti Ağaçören Seçim Ofisi açıldı

Ağaçören Belediye Başkan Adayı Hüseyin Serin’in seçim ofisi açılışına, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Aksaray Milletvekili Turan Yaldır, İl Başkanı Sercan Belgemen katıldı. İYİ Parti’nin ilk günkü heyecan..

İYİ Parti Ağaçören Seçim Ofisi açıldı
banner

Ağaçören Belediye Başkan Adayı Hüseyin Serin’in seçim ofisi açılışına, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Aksaray Milletvekili Turan Yaldır, İl Başkanı Sercan Belgemen katıldı.

İYİ Parti’nin ilk günkü heyecan ve iradeyle hedefine yürümeye devam etmekte olduğunu ifade eden İYİ Parti İl Başkanı Sercan Belgemen; “Genel Başkan’ımızın ve Genel İdare Kurulu’muzun aldığı “hür ve müstakil siyaset” kararı, heyecanımızı ve inancımızı arttırmış, irademizi de çelik gibi sağlamlaştırmıştır. Tüm Türkiye’de olduğu gibi memleketimiz ve yuvamız Ağaçören’imiz de halkımızın hak ettiği hizmeti getirecek olan da bizleriz. İlçemizin sorunlarını biliyoruz ve çözümleri de bizdedir. Bu bağlamda İlçemizi İYİ Belediyecilik ile tanıştıracak, hak ettiği hizmeti getirecek, hepinizin tanıdığı, yakından bildiği değerli ağabeyim Hüseyin Serin’i tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Yoğun programı arasında bizleri kırmayarak,  ilçemize gelen Kıymetli bakanım, Gurup başkanımız Koray Aydın başta olmak üzere, değerli vekilime, parti yöneticilerimize ve bizleri yalnız bırakmayan siz Ağaçören’li hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası