Gündem

İYİ Parti Aksaray’da seçime kendi adayı ile gidecek

Aksaray Milletvekili Turan Yaldır ve İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Sercan Belgemen beraberinde parti yönetimi ile birlikte İstanbul’da düzenlenen ‘Seçim Hazırlıkları ve İstişare Toplantısı’na katıldı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral..

İYİ Parti Aksaray’da seçime kendi adayı ile gidecek
banner

Aksaray Milletvekili Turan Yaldır ve İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Sercan Belgemen beraberinde parti yönetimi ile birlikte İstanbul’da düzenlenen ‘Seçim Hazırlıkları ve İstişare Toplantısı’na katıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in başkanlık ettiği ‘Seçim Hazırlıkları ve İstişare Toplantısı’ ile İYİ Parti’nin 81 ilde kendi adaylarıyla seçime gireceğinin ilan edildiğini söyleyen Belgemen, bu doğrultuda İzmir, Eskişehir, Kahramanmaraş, Düzce, Kütahya, Kilis, Kırıkkale gibi iller ve birçok ilçede adayların açıklandığını belirtti.

Yakın zamanda Belgemen Aksaray’daki adayların da kamuoyuna kısa süre içerisinde tanıtılacağını söyledi.

Belgemen toplantıya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da; hiçbir tehdit, iftira ve dayatma bizi milletimizden koparamayacak. Genel Başkanımız Meral Akşener’in önderliğinde; İYİ Parti siyasette makul, hür ve millî bir alanı açacak!” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası