banner
Siyaset

İYİ Parti Sarıyahşi adayı Ali Konar oldu

İYİ Parti Sarıyahşi Belediye Başkan Adayı Umut Ali Konar oldu. Sarıyahşi’nin tüm sorunlarını çözmek için gece gündüz demeden çalışacaklarını ifade eden Konar, “Sarıyahşi’yi unutulmuş bir ilçe olmaktan kurtaracağız. Belediyecilik nedir,..

İYİ Parti Sarıyahşi adayı Ali Konar oldu
banner

İYİ Parti Sarıyahşi Belediye Başkan Adayı Umut Ali Konar oldu. Sarıyahşi’nin tüm sorunlarını çözmek için gece gündüz demeden çalışacaklarını ifade eden Konar, “Sarıyahşi’yi unutulmuş bir ilçe olmaktan kurtaracağız. Belediyecilik nedir, nasıl yapılır Sarıyahşi’den başlayarak tüm Türkiye’ye göstereceğiz. Hizmet almaya değil hizmet etmeye, Sarıyahşi’nin derdini problemini çözmeye, gönül almaya geliyoruz. İstihdam projelerimiz ile Sarıyahşi’den göçü engelleyip, nüfus kaybının önüne geçeceğiz” dedi.

‘GENCİZ, DİNAMİĞİZ, HEVESLİYİZ, HİZMETE HAZIRIZ’

Merkeze bağlı belde ve köylerdeki hizmetlerin daha fazlasını ilçe olan Sarıyahşi’ye getireceğinin sözünü veren Konar, “Genciz, dinamiğiz, hevesliyiz, hizmete hazırız! İnşallah 31 Mart akşamı önce Allah’ın izni, daha sonra Sarıyahşili hemşehrilerimin desteği ile kazanan biz olacağız, kazanan Sarıyahşi olacak. İYİ belediyecilik, şeffaf belediyecilik ile hemşehrilerimiz ile birlikte yöneteceğiz” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası